Jest absolwentką dwóch kierunków medycznych: asystentki oraz higienistki stomatologicznej, co dało jej solidne podstawy do kilkuletniej praktyki w stomatologii. Swoją karierę w naszym Centrum rozpoczęła od asystowania przy licznych zabiegach. Dzięki swoim umiejętnościom i zaangażowaniu awansowała na stanowisko kierownika asystentek, a ostatecznie objęła funkcję managera Centrum Stomatologicznego. Odpowiada za organizację pracy gabinetów, dbając o to, aby pacjenci otrzymywali profesjonalną obsługę.
Lekarze
Dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna z kilkuletnim doświadczeniem. W klinice pełni rolę asystentki stomatologicznej oraz zajmuje się profilaktyką – instruuje Pacjentów, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej, wykonuje zabiegi usuwania kamienia, piaskowania, fluoryzacji oraz wybielania.
W klinice pełni funkcję asystentki stomatologicznej i zajmuje się profilaktyką – instruuje Pacjentów, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej, oraz wykonuje zabiegi usuwania kamienia, piaskowania i fluoryzacji. W swojej codziennej pracy stawia na zapewnienie Pacjentom maksymalnego komfortu podczas zabiegów. Dokłada wszelkich starań, aby każde leczenie przebiegało sprawnie i bezstresowo.
Dyplomowana higienistka stomatologiczna zajmująca się współpracą z dentystą podczas różnego rodzaju zabiegów oraz przygotowaniem gabinetu do pracy – dba o obecność niezbędnych narzędzi lub materiałów. Praca jest dla niej prawdziwą pasją, której oddaje się bez reszty każdego dnia. Jako najlepsze potwierdzenie swojego powołania uważa zadowolenie i uśmiech Pacjenta po osiągnięciu sukcesu.
Dyplomowana asystentka stomatologiczna, dla której praca jest pasją, dlatego zawsze kieruje się dobrem pacjenta. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa, co pozwala pacjentom, zarówno małym, jak i dużym, zapomnieć o stresie. Jej ulubione dziedziny stomatologii to endodoncja i chirurgia. W życiu prywatnym jest mamą dwójki dzieci i miłośniczką zwierząt.
Asystentka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem, dbająca o dobrą organizację pracy oraz przyjazną atmosferę w gabinecie. Specjalizuje się w asystowaniu przy leczeniu endodontycznym, zachowawczym oraz przy zabiegach chirurgicznych.
Dyplomowana asystentka stomatologiczna, która z pełnym zaangażowaniem wspiera lekarza dentystę podczas zabiegów oraz dba o perfekcyjne przygotowanie gabinetu do pracy. Jej priorytetem jest bezpieczeństwo, komfort i spokój pacjenta- zarówno najmłodszych jak i dorosłych.
Ukończyła studia w kierunku Bezpieczeństwa w Biznesie i Administracji ze specjalizacją w Kryminologii i Kryminalistyce, a także podyplomowe studia z Psychologii Śledczej. W gabinecie dr Jadczyka pełni rolę kierownika rejestracji, zawsze zaangażowana i uśmiechnięta, dbając o wysoką jakość komunikacji z pacjentami. Prywatnie jest pasjonatką sportu, zwłaszcza siatkówki i jogi.
Kocha psy i jest szczęśliwą właścicielką energicznego labradora.
Absolwentka studiów magisterskich na kierunku zdrowie publiczne ze specjalizacją trener i promotor zdrowia. W Centrum Stomatologicznym łączy swoją wiedzę z zakresu promocji zdrowia z codzienną pracą w rejestracji, dbając o komfort i pozytywne doświadczenia pacjentów. Chętnie promuje zdrowy styl życia wierząc, że profilaktyka — także stomatologiczna — to klucz do dobrego samopoczucia. Prywatnie pasjonuje się sportem i aktywnym spędzaniem czasu.
Z wykształcenia kosmetyczka, która postanowiła zmienić ścieżkę zawodową, wybierając pracę administracyjną w gabinecie stomatologicznym. W pracy rejestratorki medycznej ceni możliwość realizowania pasji do kontaktu z Pacjentami oraz dbania o ich komfort od pierwszego spotkania z gabinetem. Jest pogodna, uprzejma i otwarta – z łatwością buduje życzliwe relacje z Pacjentami. Jej hobby to sport, moda i opieka nad zwierzętami. Prywatnie jest właścicielką dwóch ukochanych psów.

