Centrum stomatologiczne NZOZ Bartosz Jadczyk: pacjentka na jednym z foteli dentystycznych

Centrum stomatologiczne

Centrum stomatologiczne NZOZ Bartosz Jadczyk to nowocześnie wyposażone gabinety dentystyczne, świetne zaplecze diagnostyczne i wykwalifikowany zespół lekarzy. Nasza filozofia opiera się na holistycznym podejściu do zdrowia naszych pacjentów. Jesteśmy zdania, że jama ustna to nie tylko uzębienie, ale integralna część całego organizmu człowieka.  

 

News - zatrudnimy lekarza dentystę

Oferujemy:
- pracę w komfortowych warunkach na profesjonalnym sprzęcie;
- dużą bazę prywatnych pacjentów;
- koleżeńskie wsparcie w razie potrzeby;
- preferowana praca: 5 dni w tygodniu;
- atrakcyjne wynagrodzenie (do indywidualnego ustalenia).
Oczekujemy:
- zaangażowania i sumienności;
- orientację na pacjenta;
- wysokiej kultury osobistej;
- stałej chęci do rozwoju.

 

Wykorzystaj nasze atuty!

 

Gabinety dentystyczne - wyposażenie

Nasze centrum stomatologiczne zostały wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i leczniczy. Pozwala to nam na przeprowadzanie zabiegów w optymalnym komforcie dla pacjentów. Używamy tylko sprawdzonych, certyfikowanych materiałów. 

 

Bezbolesne leczenie zębów

Miejsce w jakim przebywa człowiek ma duże znaczenie, dlatego w naszym centrum dbamy o każdy aspekt dobrego samopoczucia pacjentów. Zapewniamy nie tylko bezbolesność zabiegów, ale także optymalne warunki ich przeprowadzania. Centrum stomatologiczne zostało nowocześnie urządzone, a pomieszczenia są klimatyzowane. W poczekalni udostępniliśmy Wi-Fi, dzieci mają możliwość oglądania bajek.  

 

Opinie naszych Pacjentów

Każda uwaga i opinia jest dla nas niezmiernie ważna. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie związane z udoskonaleniem funkcjonowania naszych gabinetów. Celem naszej działalności jest dążenie do doskonałości, a nie jesteśmy w stanie tego dokonać bez Państwa pomocy.

 

Pacjenci przyjezdni

Odwiedzają nas także liczni pacjenci przyjezdni. Najczęściej są to rodacy, którzy nie przebywają na stałe w Polsce. Ze względu na swoje położenie Szczecin jest miastem, które jest chętnie odwiedzane także przez obcokrajowców. Wygodne połączenia promowe, lotnicze i drogowe sprawiają, że jest miastem często wybieranym przez pacjentów, którzy zdecydowali się leczyć swoje zęby poza granicami swojego kraju. Z uwagi na znajomość języków niemieckiego i angielskiego leczymy licznych pacjentów z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Skandynawii. Wszystkim pacjentom wystawiamy rachunki w języku angielskim lub niemieckim, na podstawie których pacjenci uzyskują całkowity lub częściowy zwrot poniesionych kosztów.

 

Gwarancja 

Na wszystkie prace wykonane w naszych gabinetach udzielamy gwarancji.

 

Centrum stomatologiczne NZOZ Bartosz Jadczyk świadczy liczne usługi dentystyczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą