Centrum stomatologiczne NZOZ Bartosz Jadczyk: pacjentka na jednym z foteli dentystycznych

Centrum stomatologiczne

Centrum stomatologiczne NZOZ Bartosz Jadczyk to nowocześnie wyposażone gabinety dentystyczne, świetne zaplecze diagnostyczne i wykwalifikowany zespół lekarzy. Nasza filozofia opiera się na holistycznym podejściu do zdrowia naszych pacjentów. Jesteśmy zdania, że jama ustna to nie tylko uzębienie, ale integralna część całego organizmu człowieka.  

 

Wykorzystaj nasze atuty!

 

Gabinety dentystyczne - wyposażenie

Nasze centrum stomatologiczne zostały wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i leczniczy. Pozwala to nam na przeprowadzanie zabiegów w optymalnym komforcie dla pacjentów. Używamy tylko sprawdzonych, certyfikowanych materiałów. 

 

Bezbolesne leczenie zębów

Miejsce w jakim przebywa człowiek ma duże znaczenie, dlatego w naszym centrum dbamy o każdy aspekt dobrego samopoczucia pacjentów. Zapewniamy nie tylko bezbolesność zabiegów, ale także optymalne warunki ich przeprowadzania. Centrum stomatologiczne zostało nowocześnie urządzone, a pomieszczenia są klimatyzowane. W poczekalni udostępniliśmy Wi-Fi, dzieci mają możliwość oglądania bajek.  

 

Opinie naszych Pacjentów

Każda uwaga i opinia jest dla nas niezmiernie ważna. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie związane z udoskonaleniem funkcjonowania naszych gabinetów. Celem naszej działalności jest dążenie do doskonałości, a nie jesteśmy w stanie tego dokonać bez Państwa pomocy.

 

Pacjenci przyjezdni

Odwiedzają nas także liczni pacjenci przyjezdni. Najczęściej są to rodacy, którzy nie przebywają na stałe w Polsce. Ze względu na swoje położenie Szczecin jest miastem, które jest chętnie odwiedzane także przez obcokrajowców. Wygodne połączenia promowe, lotnicze i drogowe sprawiają, że jest miastem często wybieranym przez pacjentów, którzy zdecydowali się leczyć swoje zęby poza granicami swojego kraju. Z uwagi na znajomość języków niemieckiego i angielskiego leczymy licznych pacjentów z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Skandynawii. Wszystkim pacjentom wystawiamy rachunki w języku angielskim lub niemieckim, na podstawie których pacjenci uzyskują całkowity lub częściowy zwrot poniesionych kosztów.

 

Gwarancja 

Na wszystkie prace wykonane w naszych gabinetach udzielamy gwarancji.

 

Centrum stomatologiczne NZOZ Bartosz Jadczyk świadczy liczne usługi dentystyczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą